جزئیات و تصاویر جدیدی از عنوان PES 2017 منتشر شد

افشین جمعه 7 خرداد 1395 - 09:09
جزئیات و تصاویر جدیدی از عنوان PES 2017 منتشر شد

استدیو کونامی اول جزئیات و تصاویر از سری بعدی عنوان ورزشی خود Pro Evolution Soccer پرده‌برداری کرد. البته کونامی عنوان نکرده است که نسخه رایانه شخصی این بازی بر اساس تکنولوژی این نسل خواهد بود یا نسل قبل اما امیدوارم که شکست مفتضحانه نسل قدیم برای رایانه‌های شخصی در PES 2016 تکرار نشود.

 

عناوین زیر کلید واژه‌های پیشرفت‌های جدید در نسخه ۲۰۱۷ هستند:

تماس واقعی:

دیدن اینکه چطور بازیکنان مختلف در راه‌های مختلف و خاص به خودش توپ را کنترل می‌کنند بستگی به کنترل شما از آنها دارد، تسلط جریان بازی منطبق بر رفتار آنها نسبت به حرکات غیرقابل پیش‌بینی توپ، می‌باشد.

پاس دقیق:

ترکیبی از تماس واقعی و فیزیک حقیقی توپ، پاس دادن هنر اصلی PES 2017 تبدیل کرده است. فاکتورهای زیادی از قبیل سرعت و صحت توپ این عمل را می سازند. پاسی که در بهترین موقعیت و زمان بندی فوق العاده صورت می گیرد بهترین مسیر را می‌سازد و بهترین نتیجه را دربرخواهد داشت.

حرکت طبیعی بازیکنان:

صدها انیمیشن جدیدِ طبیعی کردن حرکت بازیکنان و دروازه‌بان اضافه شده‌اند اما همه چیز در اینجا تمام نمی‌شود. دو ویژگی قبلی یعنی پاس دقیق و تماس واقعی بهره‌ی زیادی از این ویژگی می‌برند که حرکات آراسته‌ی زیادی را هنگام دریافت و پاس دادن نشان می‌دهد.

دروازه‌بانی:

باتوجه به حرکات و انیمیشن‌های اضافه شده دروازه‌بانان کیفیت بالایی از جهش‌ها را برخوردار خواهند بود که چابک‌ترین دروازه‌بانان را در تاریخ PES می‌سازد. حمله‌ها نیز بیش از هر زمانی دراماتیک شده‌اند و هنگام زدن گل، بهترین احساس موفقیت را همراه خواهند بود.

کنترل دست جمعی تیم:

طرز فکر هجومی یا تدافعی می‌تواند فوراً عوض شود که توسط ساده‌ترین دکمه‌ها این عمل بهینه‌سازی شده است که عکس‌العمل‌ها را بسیار بهبود خواهد بخشید.

دستورالعمل‌های پیشرفته:

استراتژی‌هایی که به صورت منحصر به فرد تعریف شده‌اند مثل تیکی‌تاکا یا یارگیری سنگین که بر اساس سیستم تیم عمل می‌کنند در بخش «دستورالعمل‌های پیشرفته» قابل دسترسی هستند، که می‌توانند تنوع بی حد و مرزی در نقشه‌ پیروزی تیم‌تان باشند.

کنترل ضربات کرنر:

شما می‌توانید استراتژی‌های دفاعی را در یک قطعه منحصر به فرد کنترل کنید، استراتژی‌هایی همچون یارگیری نفر به نفر یا بستن محوطه‌های خطر. انتخاب‌های دفاعی نیز تحت تاثیر حرکات مشخص بازیکنان است.

هوش مصنوعی انطباق پذیر:

برای اولین بار در بازی فوتبال، هوش مصنوعی می‌تواند فرآیند یادگیری را تجربه کند. بازیکنان و رفتار تیم همیشه جز اصلی سری‌های PES بوده‌اند و در PES 2017 هوش منصوعی انطباق پذیر بازی‌های ورزشی را متحول خواهد کرد.

جلوه‌های بصری صحیح:

باتوجه به استفاده از موتور Fox جلوه‌های بصری شاهد بروزرسانی بزرگی در PES 2017 بوده‌اند. هیچ چیز از نسخه قبلی بدون تغییر منتقل نشده است؛ مدل حرکت بازیکنان، نورپردازی، جمعیت و تماشاگران، نونما کردن کمپ‌ها و استادیوم ها از جمله این تغییرات بوده اند. تابحال همه چیز انقدر واقعی نبوده است!

 

Real Touch

 

Total Team Control

Corner Kick Strategies

Authentic Visuals

Natural Player Movement

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.