از امروز تا یکماه بازی The Crew را رایگان بازی کنید

افشین چهارشنبه 24 شهریور 1395 - 21:43
از امروز تا یکماه بازی The Crew را رایگان بازی کنید
مدتی پیش بازی رایگان ماه سپتامبر شرکت یوبی‌سافت اعلام شد و زمان در دسترس قرار گرفتن آن تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور ماه) یعنی امروز اعلام شده بود. این بازی طبق زمانبندی هم اکنون قابلیت دریافت رایگان برای رایانه‌های شخصی را دارا می‌باشد.

 

برای دریافت این بازی، وارد یوزر Uplay خود شده و با مراجعه به سایت Ubisoft.com، این بازی را دریافت کنید.

شرکت یوبی‌سافت از ماه ژوئن در هر ماه اقدام به انتشار یک بازی بصورت رایگان به مدت ۳۰ روز نموده که علت این کار سالگرد ۳۰ سالگی این شرکت بوده است، این شرکت در سال ۱۹۸۶ تاسیس شده است. تا به امروز این شرکت ۳ بازی رایگان دیگر نیز در هر ماه معرفی نموده است که شامل بازی‌های Prince of Persia: Sands of Time (بازی رایگان ماه ژوئن)، Splinter Cell (بازی رایگان ماه جولای) و Rayman Origins (بازی رایگان ماه اوت) بوده‌اند.

تا پایان سال جاری میلادی سه ماه دیگر در پیش رو داریم و این به معنی معرفی ۳ بازی رایگان دیگر از سوی شرکت یوبی سافت می‌باشد. بازی رایگان ماه اکتبر در اواسط این ماه معرفی خواهد شد و از زمان تعیین شده برای دریافت آن تنها ۳۰ روز فرصت خواهید داشت و پس از دریافت آن، بازی مورد نظر تا ابد برای شما خواهد بود.

بسته گسترش دهنده بعدی بازی The Crew، با عنوان Calling All Units در دسترس قرار خواهد گرفت و دومین بسته گسترش دهنده این بازی می‌باشد که در نمایشگاه گیمزکام امسال معرفی شده است. این بسته گسترش دهنده جدید در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۸ مهر ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در همین روز نسخه نهایی این بازی نیز انتشار خواهد یافت. طبق اعلام یوبی سافت بسته گسترش دهنده Calling All Units به شما اجازه می‌دهد تا خیابان‌ها را با یک ماشین پلیس پشت سر بگذارید یا به مسابقه بصورت یک تعقیب و گریز پلیسی بپردازید. این بسته ۱۲ مرحله داستانی جدید را به بازی اضافه خواهد نمود و امکان تنظیمات کامل وسایل نقلیه و مواردی دیگر از قابلیت‌های آن می‌باشد. به عنوان یکی از نیروهای پلیس، بازیکنان امکان تعقیب مسابقه دهندگان و دستگیری آنها را خواهند داشت تا بدینوسیله وسیله نقلیه پلیس بهتری را بدست آورند. از جمله این وسیله‌ها می‌توان از موتور سیکلت افسانه‌ای (legendary motorbikes) و یک indestructible SUV نام برد. شما همچنین این امکان را خواهید داشت تا بجای پلیس، یک مسابقه دهنده باشید و از دستان پلیس و دستگیری فرار کنید. موفقیت در فرار موجب دریافت پاداش‌هایی خواهد شد. مسابقه دهندگان از قابلیت‌های متنوعی برخوردار هستند، نظیر blinding flashbangs و unlimited nitro.

طبق اعلام یوبی سافت تعقیب و گریز پلیسی می‌تواند در هر جایی و هر زمانی صورت گیرد. قیمت بسته گسترش دهنده Calling All Units اعلام نشده است. هر بازیکنی امکان انتخاب و بازی کردن بصورت یک مسابقه دهنده را خواهد داشت اما در صورت دستگیر شدن توسط پلیس باید بابت آن محتویاتی را خریداری کند. همچنین کلیه بازیکنان لول ۶۰ را بدست خواهند آورد.

پیش از این در سال ۲۰۱۵ شاهد انتشار اولین بسته گسترش دهنده این بازی با نام Wild Run بوده‌ایم.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.