فروش بالای Red Dead Redemption پس از انتشار بر روی XBox One

افشین پنجشنبه 17 تیر 1395 - 12:08
فروش بالای Red Dead Redemption پس از انتشار بر روی XBox One
پس از معرفی بازی Red Dead Redemption برای ایکس‌باکس وان که از طریق قابلیت Backward Compatibility اجرا خواهد شد، شاهد رشد عالی فروش این بازی هستیم.

 

به‌دنبال اعلام پشتیبانی بازی Red Dead Redemption از قابلیت Backward Compatibility، اعلام شده که فروش این بازی طی یک روز در سایت آمازون با رشد ۶ هزار درصدی روبرو شده است. کاربرانی که بازی Red Dead Redemption را بمنظوراستفاده بر روی ایکس‌باکس وان خود می‌خرند می‌توانند در روز جمعه ۱۸ تیر آن را دانلود و بازی کنند.

راک استار، استودیو سازنده بازی، در این باره می‌گوید:

با شروع روز جمعه، همه دارندگان بازی Red Dead Redemption بر روی پلتفرم ایکس باکس 360 می‌توانند آن را بر روی ایکس‌باکس وان نیز تجربه کنند. اگر این بازی را تا به امروز خریداری نکرده‌اید می‌توانید طی تخفیفات مایکروسافت، آن را با قیمتی خوب خریداری کرده و به تجربه بازی بپردازید. همچنین برای کسانی که قبلا این بازی را بر روی کنسول نسل هفتمی خود خریده‌اند مهم نیست کدام نسخه را در اختیار دارند؛ تمامی نسخه‌ها بر روی ایکس‌باکس وان اجرا خواهد شد.

بازی Red Dead Redemption چند ماه قبل نیز به طور اتفاقی برای ایکس‌باکس وان عرضه شده بود و همچنین یکی از پردرخواست‌ترین بازی برای اضافه شدن به قابلیت Backward Compatibility بود.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.