استودیو Remedy دو پروژه جدید و بزرگ را در دست کار دارد

افشین پنجشنبه 20 خرداد 1395 - 17:53
استودیو Remedy دو پروژه جدید و بزرگ را در دست کار دارد

 

پس از استقبال پایین منتقدان از کوانتوم بریک و هزینه های سنگینی که این بازی به دست های ردموندی ها گذاشت، پیش بینی می شد که رمدی در ساخته بعدی خود با مایکروسافت همکاری نداشته باشد. گمانه زنی ها ادامه داشت تا این که روز گذشته، اطلاعات جدیدتری از پروژه های بعدی این استودیو معروف به دست رسید که نشان می داد پیشبینی گفته شده رنگ و بوی حقیقت به خود گرفته است.

بر اساس گفته رمدی، تیم آن ها اکنون به دو گروه تقسیم شده و هر کدام روی یک بازی کار می کنند. اطلاعات زیادی از این دو عنوان در دسترس نیست، اما می دانیم یکی از پروژه ها تنها در طرح هایی ابتدایی به سر برده و هنوز تا مرحله شکل گیری فاصله زیادی دارد. «توماس پوها» (Thomas Puha)، ریاست بخش ارتباطات رمدی، در ادامه بیانیه بالا گفت که آن ها در عنوان بعدی خود با ناشر دیگری وارد مذاکره شده اند.

بنابراین می توانیم نتیجه بگیریم که برای اولین بار پس از آلن ویک و کوانتوم بریک، بازی جدید آن ها در انحصار پلتفرم های مایکروسافت نخواهند بود. پوها افزود: «صبر برای رونمایی از این پروژه ها واقعا سخت است، اما اتفاقات گذشته به ما یاد داده اند باید زمانی که روند ساخت بازی به مرحله مناسبی می رود از آن رونمایی کنیم.»

احتمالا او به آلن ویک و کوانتومبریک اشاره کرده. همان طور که می دانید، آلن ویک با وجود این که در نمایشگاه E3 2005 معرفی شد اما سال 2010 به انتشار رسید. کوانتوم بریک هم بارها از سوی رمدی تاخیر خورد. پوها در ادامه گفت: «ما نسبت به عناوین AAA [پر هزینه] که داریم می سازیم بسیار هیجان زده ایم.»

با توجه به این صحبت به نظر می رسد ناشر بزرگی پشت عنوان بعدی رمدی باشد. با این وجود پوها تصمیم گرفت تا از دادن اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کند. همچنین او گفت که بازیکن ها انتظار رونمایی از بازی جدید این استودیو در نمایشگاه های E3 یا گیمزکام پیش رو نداشته باشند، چون هنوز به مرحله پرده برداری نرسیده است.

با وجود این که خیلی ها خواهان ادامه آلن ویک هستند، اما ریاست بخش ارتباط رمدی در صحبت های خود اشاره کرد که هیچ کدام از پروژه های بعدی آن ها آلن ویک 2 نخواهد بود. او در این رابطه گفت: «در حال فعالیت روی پروژه های دیگری هستیم، ولی همچنان نیم نگاهی به آلن ویک هم داریم»

نکته جالب اینجاست که  به نظر می رسد برای اولین بار در پروژه جدید آن ها شاهد بخش چند نفره خواهیم بود. چون پوها در پایان اذعان داشت با وجود این که برای بخش های تک نفره همیشه زحمت زیادی کشیده می شود، اما آن ها سریع به اتمام می رسند. این صحبت ها نشان می دهند رمدی احتمالا در عنوان بعدی اش که یک IP جدید هست، مولتی پلیر هم قرار دهد.

برای اطلاعات بیشتر، آخرین ساخته رمدی که کوانتوم بریک نام دارد، چندی پیش برای اکس باکس وان و ویندوز 10 منتشر شد. با توجه به صحبت های مایکروسافت، این عنوان توانست به پر فروش ترین بازی جدید و انحصاری کنسول نسل هشتم اهالی ردموندی تبدیل شود.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.