تاریخ انتشار عنوان Ride 2 مشخص شد

افشین جمعه 8 مرداد 1395 - 08:46
تاریخ انتشار عنوان Ride 2 مشخص شد
شرکت Milestone تاریخ عرضه بازی Ride 2 به همراه پاداشی که پیش خرید این عنوان برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد را اعلام کرد.

 

طبق اعلام سازنده، این بازی در تاریخ ۷ اُکتبر (۱۶ مهر ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین پاداش پیش خرید این بازی نیز اعلام شده است که در ادامه لیست آنها به همراه توضیحاتشان را مشاهده خواهید کرد:

  • موتور Suzuki Hayabusa 2015: کلمه Hayabusa یک عبارت ژاپنی است که به معنی قوش تیز پر است و نشان دهنده سرعت باور نکردنی این موتور است که در سال ۱۹۹۹ تولید شده است. قلب تپنده این موتور ۱۳۴۰ سی‌سی ۴ سیلندر خطی مایع خنک می‌باشد. شتاب Hayabusa از صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت طی ۳ ثانیه و تا ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت طی ۷٫۳ ثانیه می‌باشد.
  • موتور Aprilia Tuono V4 Factory 2015: نسخه Factory انقلابی از پروژه RSV4 بوده است و طراحی آن براساس ساخت یک نمونه از سریعترین دوچرخه صورت گرفته است. این مدل به عنوان یک حلقه گم شده بین مدل استاندارد تولیدی و دوچرخه‌ای است که قهرمان مسابقات Superbike شده بود. بنابراین این مدل ترکیبی است از سیستم پیشرقته مدیریت الکترونیکی APRC.
  • ۱۰ کلاه ایمنی: مجموعه‌ای از ۱۰ کلاه ایمنی که شامل برندهای معروف جهانی همچون Nolan ،X-Lite ،Suomi ،AGV و چند برند دیگر می‌شود.

کلیه پاداش‌های گفته شده همچنین به قیمت ۳٫۹۹دلار در زمان عرضه بازی قابل خریداری هستند.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.