با جزئیات جدیدی از بازی Final Fantasy XV همراه باشید

افشین شنبه 12 تیر 1395 - 13:09
با جزئیات جدیدی از بازی Final Fantasy XV همراه باشید
Square Enix به‌تازگی یک Active Time Report دیگری را برای Final Fantasy 15 در نظر گرفته بود و آن‌ها اطلاعات جدیدی را از این عنوان به اشترک گذاشتند.

 

این گزارش در قالب یک ویدیو تهیه شد و تماما به زبان ژاپنی بود اما یکی از کاربران انجمن نئوگف توانست اطلاعات بسیار خوبی را ترجمه و خلاصه‌ کند. ظاهرا بازی محتوای اضافی زیادی دریافت خواهد کرد.

در طول E3 2016 اعلام شد بازی دارای Wait Mode خواهد بود. اسکوئر اینکس می‌گوید طرفداران ژاپنی، این حالت را دوست دارند. Wait Mode اقدامات و اکشن بازی را کندتر می‌کند بنابراین مبارزات در تمام زمان‌ها هم سریع نخواهد بود.

محتوای دانلودی‌ای هم از نسخه‌های قبلی وجود خواهد داشت که شامل مواردی مانند Gaelbolg ،Blaze Edge و Masamune Katana می‌شود. این محتواهای دانلودی همچنین دارای لباس The Lucis خواهد بود که فقط برای Noctis در دسترس قرار می‌گیرد و می‌تواند آن‌ها را بر تن کند.

اگر می‌خواهید بدانید قسمت بعدی Brotherhood در چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد، باید بگوییم می‌توانید آن را در ۷ جولای (پنج‌شنبه ۱۷ تیر) تماشا کنید که سومین قسمت از مینی انیمه سری خواهد بود.

این نکته هم افزوده شد که به احتمال بسیار بالا Final Fantasy 15 در زمان عرضه خود در ۳۰ سپتامبر (جمعه ۹ مهر) یک بهینه‌ساز روز اول دریافت کند بنابراین پیش از تجربه بازی، برای دانلود کردن آن باید آماده باشید. یک دموی قابل بازی هم در ماه بعد دز گیمزکام در دسترس قرار می‌گیرد و طرح کامل بازی هم ممکن است در TGS 2016 که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود هم درست پیش از عرضه بازی به نمایش گذاشته شود.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.