تاریخ انتشار بازی Syberia III مشخص شد + ویدیوی جدید از گیم پلی و صحبت های سازندگان

افشین سه شنبه 4 خرداد 1395 - 01:30
تاریخ انتشار بازی Syberia III مشخص شد + ویدیوی جدید از گیم پلی و صحبت های سازندگان
مایکرویدز به عنوان ناشر Syberia 3، تاریخ عرضه دقیقی را اعلام کرده است؛ عنوان نامبرده امسال در تاریخ ۱۱ آذر ماه (۱ دسامبر) منتشر خواهد شد.

 

همراه با اعلام خبر انتشار این بازی، ویدئوهایی نیز به اشتراک گذاشته شده است که شامل نمایش گیم‌پلی و تفسیر توسعه‌دهندگان در مورد زیبایی و مکانیک این بازی از نسخه قبل که یک دهه از عمر آن می‌گذرد می‌باشد.

Syberia 3 در مورد ماجراجویی جدید قهرمان ما یعنی کیت واکر است که در ابتدای بازی خودش را سرگردان بر روی وسیله‌ای موقت می‌بیند. او که توسط مردمان Youkol -که باید آنها را از نسخه قبلی به یاد بیاورید- نجات داده شده بود، تصمیم گرفته است تا خواسته‌ی قدیمی سنت مردمان پیشین را عملی کند: دنبال کردن مسیر حرکت شترمرغ برفی تا جایی که بتوانند محل تکثیر آنها را پیدا کند.

قلمرو سینمایی، شخصیت‌های فراموش نشدنی و داستانی فراگیر، اغواکننده‌ترین ویژگی‌های این نسخه هستند. باتوجه به قابلیت‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان Syberia 3 پیشرفته‌ترین بازی در این قسمت خواهد بود.

برای کسانی که فراموش کرده‌اند، Syberia بازی با فروش چند میلیونی بود که با نقدهای +۸۰ همراه بود. برای این نسخه، نویسنده و کارگردان هنری آقای بنوآ سوکال برای شخصیت اول این بازی کیت واکر، ماجرای هیجان‌انگیزی را خلق کرده است.

عنوان Syberia 3 برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در ۱۱ آذر امسال منتشر خواهد شد. شما می‌توانید حال و هوای این بازی را در تصاویر زیر مشاهده کنید.

 

ویدیو گیم پلی

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

 

 

 

توضیحات سازندگان

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 
 
 
 
 
 
 
 
ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.