با خرید کارت های GTX 1080 یا GTX 1070 عنوان Gears of War 4 را هدیه بگیرید

افشین چهارشنبه 31 شهریور 1395 - 14:59
با خرید کارت های GTX 1080 یا GTX 1070 عنوان Gears of War 4 را هدیه بگیرید
شرکت انویدیا به عنوان یکی از پیشگامان در تولید کارت‌های گرافیک اعلام کرد که در صورت خرید برخی از کارت‌های گرافیک این شرکت، یک نسخه رایگان از بازی Gears of War 4 برای رایانه‌های شخصی به خریداران اهداء خواهد شد.

 

این فرصت از روز گذشته شروع شده است و با خرید کارت‌های گرافیک GTX 1080 یا GTX 1070 یا سیستمی که شامل این کارت‌های گرافیک باشد، یک نسخه دیجیتالی از Gears of War 4 را به رایگان دریافت خواهید کرد. این پیشنهاد تا تاریخ ۳۰ اکتبر (۹ آبان ماه) پابرجا خواهد بود. قیمت کارت گرافیک ۱۰۸۰ و ۱۰۷۰ به ترتیب ۷۰۰ دلار و ۴۵۰ دلار می‌باشد گرچه قیمت سیستم‌هایی که از این کارت‌های گرافیک بهره می‌برند متنوع‌تر خواهد بود.

همکاری شرکت مایکروسافت و انویدیا در رویداد اخیر قابل توجه است، چراکه در ساخت کنسول ایکس‌باکس وان از چیپ‌های ای‌ام‌دی استفاده شده است، گرچه معلوم نیست که این قاعده در مورد ایکس‌باکس اسکورپیو نیز رعایت خواهد شد یا خیر.

بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی جزو بازی‌های برنامه Play Anywhere می‌باشد که بدین معنی است در صورت خرید یک نسخه دیجیتالی از این بازی برروی هر یک از پلتفرم‌های گفته شده، یک نسخه رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر دریافت خواهید کرد. در مورد اخیر و پیشنهاد انویدیا نیز این موضوع صدق کرده و در صورت گرفتن کد دانلود رایگان این بازی برروی رایانه‌های شخصی، قابلیت اجرای آن برروی ایکس‌باکس وان وجود خواهد داشت، این موضوع توسط انویدیا تاکید شده است.

به تازگی شاهد معرفی حالت جدید Horde 3.0 در نمایشگاه پاکس از سوی کوالیشن بودیم. این حالت دارای کلاس سیستم جدید و مکانیزم جدیدی برای دفاع می‌باشد. همچنین در خبر دیگری اعلام شد که نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Gears of War 4 تنها یک پورت نیست و از اساس برای ویندوز ۱۰ ساخته شده است که یک تیم ساخت در ونکوور نیز بطور انحصاری برروی آن کار کرده‌اند بنابراین سازندگان بازی انتظار دارند که عملکرد آن برروی ویندوز ۱۰ خیلی خیلی خوب باشد.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.