آرت بوک عنوان Mafia III با نام The Art of Mafia III منتشر شد

افشین چهارشنبه 30 تیر 1395 - 16:01
آرت بوک عنوان Mafia III با نام The Art of Mafia III منتشر شد
عرضه کتاب‌ هنری بازی‌های مشهور AAA به نوعی سنت رایج این روزهای صنعت بازی‌های ویدیویی تبدیل شده است و اکنون نیز شاهد عرضه کتاب هنری بازی موردانتظار Mafia 3 توسط کمپانی اینسایت ادیشنز (Insight Editions) هستیم.

 

تا عرضه بازی «مافیا ۳» (Mafia III) که لقب سومین بازی سری مافیا و اولین بازی استودیو هنگر 13 (Hangar 13) در این سری را یدک می‌کشد، کمتر از سه ماه باقی مانده است. داستان این بازی که در شهر نیو بوردو و در سال ۱۹۶۸ جریان دارد، تلاش‌های «لینکولن کلی»، از سربازان حاضر در جنگ ویتنام در جهت ایجاد یک تشکیلات جرم‌پیشه را به نمایش می‌گذارد. پیش از این اعلام شده بود که  نسخه کالکتور بازی Mafia III به همراه یک کتاب هنری ۵۶ صفحه‌ای عرضه می‌شود. با این حال کمپانی اینسایت ادیشنز قصد دارد نسخه‌ متفاوت و بزرگتری از کتاب هنری این بازی با نام The Art of Mafia III را در مدتی کوتاهی پس از عرضه بازی، منتشر کند.

کمپانی اینسایت ادیشنز در زمینه ارائه کتاب‌‌های مصور مرتبط با حوزه‌های سرگرمی، تاریخ و هنر فعال است و از بین محصولات این کمپانی می‌توان به Diablo III: Book of Cain، کتاب برجسته Game of Thrones و Abstergo Entertainment: Employee Handbook اشاره کرد. در توضیحات رسمی کمپانی اینسایت ادیشنز در رابطه با کتاب هنری The Art of Mafia III در فروشگاه آمازون چنین آمده است:

کتاب هنری The Art of Mafia III طرح‌های ابتکاری و هنر خیره‌کننده نهفته در جدیدترین بازی مجموعه «مافیا» را به نمایش می‌گذارد. کمپانی توکی (2K) در بازی Mafia III، بازیکن را در قالب شخصیت «لینکولن کلی» قرار می‌دهد که قصد دارد در سال ۱۹۶۸ و در شهر نیو بوردو تشکیلات تبهکاری خود را تاسیس کند. در این کتاب هنری نفیس، تصاویری اختصاصی از مکان‌ها و شخصیت‌هایی که جهان بازی را هرچه بیشتر زنده و پویا می‌کنند، مشاهده خواهید کرد. این تصاویر با تفسیر و توضیحات دیو اسمیت، کارگردان هنری بازی همراه شده‌اند.

کتاب هنری The Art of Mafia III که محتوی ۱۶۰ صفحه تصاویر اختصاصی از بازی مورد انتظار Mafia III است، با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار در فروشگاه آمازون قابل پیش‌خرید بوده و در ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر) در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. همچنین بازی Mafia 3 در تاریخ ۱۶ مهر (۷ اکتبر) بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

کتاب هنری The Art of Mafia III

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.