دلیل عدم نمایش کنسول NX توسط Nintendo در E3 2016 مشخص شد

افشین پنجشنبه 10 تیر 1395 - 08:32
دلیل عدم نمایش کنسول NX توسط Nintendo در E3 2016 مشخص شد
شیگرو میاموتو توضیح داد که علت عدم نمایش کنسول جدید شرکت نینتندو با اسم رمز NX در نمایشگاه E3 و عدم استفاده از فرصت‌های این نمایشگاه جلوگیری از کپی برداری بوده است!

 

در جلسه سهامداران شرکت نینتندو که اخیراً در ژاپن برگزار شده است و توسط یکی از کاربران توییتر با نام کاربری NStyle بصورت زنده گزارش و توسط Cheesemeister ترجمه شده است. آقای میاموتو اعلام کرد که علت عدم نمایش کنسول NX در نمایشگاه E3، نگرانی این شرکت از کپی برداری از این کنسول بوده است! او همچنین صحبت‌هایی در مورد برنامه‌های نینتندو برای واقعیت مجازی کرده است. او علام کرد:

طبق معمول ما باید NX را در E3 نمایش می‌دادیم اما اینکار را نکردیم چون ما نگران بودیم که در صورت ارائه سریع اطلاعات شاهد کپی‌برداری از آن باشیم.

امسال ما تنها بازی Zelda را در برنامه کاری خود داشتیم که مدت زمان اجرای آن کوتاه نبود و برای ۳۰ دقیقه قابلیت بازی داشت.

شرکت نینتندو اطلاعات کمی در مورد کنسول NX اعلام کرده است گرچه احتمالاتی براساس اختراعات ثبت شده و گزارشات داخلی این شرکت زده می‌شود. طبق این گزارشات احتمال می‌رود که کنسول NX یک کنسول با قابلیت‌های دستی باشد که از پیشرفت‌های صنعت بهره گرفته است.
صحبت‌های جدید میاموتو در حالی منعکس می‌شود که او روز گذشته اعلام کرده بود که عدم نمایش و ارائه اطلاعاتی از کنسول NX بدلیل وجود ایده‌ای بوده است که آنها برروی آن کار می‌کنند. او روز گذشته اعلام کرده بود:

علت شرایطی که کنسول NX در آن به‌سر می‌برد ایده‌ای است که در حال حاضر برروی آن کار می‌کنیم و علت آنکه هنوز در مورد این کنسول صحبتی نکرده‌ایم همین است و قصد ندارم در مورد سایر شرکت‌ها نظری دهم. اگر مشکل تنها پیشرفت تکنولوژی بود که مشکلات خیلی زودتر برطرف می‌شدند.

در ادامه جلسه سهامداران این شرکت، آقای میاموتو اعلام کرد که در طول مدت نمایشگاه E3 او از دستگاه‌های واقعیت مجازی مختلفی استفاده کرده است و تایید کرد که نینتندو هسته اصلی این تکنولوژی را دارا می‌باشد. او در مورد تجربه‌های خود از واقعیت مجازی چیزی نگفت اما اعلام کرد که استفاده طولانی مدت از آن مشکل آفرین خواهد بود.

ما همچنین در حال تحقیق برروی واقعیت مجازی هستیم و هسته اصلی این تکنولوژی را در اختیار داریم. اجرای بازی‌های طولانی برروی آن یکی از مشکلات آن است. ما قصد داریم چیزی را در این رابطه عرضه کنیم که برای مدت زمانی طولانی قابل استفاده باشد، ارزش آن بالا باشد و مقرون به صرفه باشد. می‌خواهیم که والدین با آن احساس راحتی داشته باشند.

عرضه کنسول NX برای ماه مارس سال ۲۰۱۷ تایید شده است.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.