امتیازات دی ال سی The Witcher 3: Blood and Wine منتشر شد

افشین چهارشنبه 5 خرداد 1395 - 22:26
امتیازات دی ال سی The Witcher 3: Blood and Wine منتشر شد
همزمان با نزدیک شدن به تازیخ عرضه آخرین افزونه عنوان The Witcher 3 به نام "Blood and Wine" تعدادی از امتیازهای این بازی از سوی سایت ها و مجلات مختلف منتشر شده است.

 

اخیرا موسس استدیو CD Project Red در مصاحبه با وبسایت یوروگیمر از احتمال عدم بازگشت به سری Witcher بعد از Blood and Wine خبر داده بود. با توجه به این موضوع و عملکرد آخرین افزونه این بازی، می توان گفت که پرونده این سری در اوج بسته خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

Twinfinite: 100

Blood and Wine مجموعه ای از ویژگی های است که به بهترین شکل پیاده سازی شده اند. این بازی بهترین های The Witcher 3 را جمع کرده و آنها را به بهترین شکل به صفحه نمایش انتقال داده است. عملکرد CDPR در خلق عنوانی جدید بر اساس ساختار The Witcher 3 فوق العاده بوده تا جای که Blood and Wine مستقل و کاملا جدید به نظر می رسد. در حال حاضر 20 ساعت این افزونه را تجربه کرده ام و فکر نمیکنم به پایان آن نزدیک شده باشم.

GRYOnline.pl: 100

Areajugones: 95

CD Projekt RED اینبار فراتر از سطح انتظارها ظاهر شده و افزونه ای را ارائه داده که بیش از 30 ساعت سرگرمی را برای طرفداران به همراه آورده و داستان کاملا جدید را روایت می کند.

The Games Machine: 95

با توجه به عملکرد افزونه قبلی، کمتر از این را انتظار نداشتیم، اما Blood & Wine از همه نظر شگفت انگیز است. دنیای این افزونه غنی و بزرگ است و گرالت از همیشه قدرتمند تر، همراه با تجهیزات و توانای های جدید. عنوان تحسین برانگیز دیگر از سوی CD Projekt.

 

IGN Spain: 95

گرالت با لبخندی طوئم با حس ناراحتی و خوشحالی، در کنار آتش خداحافظی می کند. شراب، خون و مرگ او را دوره کرده اند و همیشه همراه او خواهند بود. Blood & Wine داستان سری The Witcher را به شکل وهم آور به پایان رساند.

 

PC Gamer: 94

Everyeye.it: 93

Hobby Consolas: 90

Blood and Wine یکی از پیچیده ترین، و برترین ماجراجوی های دنیای The Witcher است. سرزمین جدید "توسان" (Toussaint)، و بازگشت شخصیت های آشنا، این افزونه را به نقطه پایانی شایسته برای بهترین بازی سال گذشته تبدیل می کند. البته مکانیک های جدید، از جمله ارتقا باغ های انگور خیلی با جو با سازگاری ندارند.

VideoGamer: 90

GamesRadar+: 90

Blood and Wine روایت گر یک داستان جنایی جذاب در مکانی زیبا و چشم نواز، و همچنین پایانی مناسب بر داستان گرالت ریویا است.

Shacknews: 90

IGN: 90

Eurogamer Italy: 90

CD Projekt Red با ارائه عنوانی کامل و بی نقص در پوشش "یک افزونه"، به بهترین شکل ممکن داستان The Witcher را به پایان رساند.

M3: 90

آخرین افزونه The Witcher 3: Wild Hunt با اختلاف بهترین است. CD Projekt Red با این افزونه موفق به معرفی مکانیک های جدید و جذاب شده و همچنین برخی از بهترین چشم اندازهایی که در این سری دیده ایم را خلق کرده است. Blood and Wine را از دست ندهید.

Destructoid: 90

Multiplayer.it: 85

Gameblog.fr: 80

 

 
خبر در حال به روز رسانی است...
 
 
 
 
 
 
ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.