تاریخ انتشار احتمالی عنوان Titanfall 2 مشخص شد

افشین دوشنبه 3 خرداد 1395 - 16:03
تاریخ انتشار احتمالی عنوان Titanfall 2 مشخص شد

در حالی که الکترونیک‌آرتز تایید کرده است Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) منتشر می‌شود، هنوز خبری از یک تاریخ انتشار دقیق Titanfall 2 وجود ندارد. این موضوع باعث شده شایعات بسیار زیاد شوند. حال یک خرده‌فروشی تاریخ عرضه Titanfall 2 را مشخص کرده است.

یک خرده‌فروشی خاورمیانه‌ای به نام MEPlay بازی Titanfall 2 را برای پیش‌خرید قرار داده و تاریخ انتشار آن را برای ۳۰ آگوست (سه‌شنبه ۹ شهریور) تعیین کرده است. تاریخی که آن‌ها مشخص کرده‌اند، در واقع برای روزی است که معمولا مهم‌ترین بازی‌هایی ویدیویی منتشر می‌شوند. با این حال، تاریخی که این خرده‌فروشی مشخص کرده است، با گزارشات منتشر شده مطابقت ندارد. طی روزهای گذشته گفته شد بازی تقریبا در همان ماهی عرضه می‌شود که Battlefield 1 و Call of Duty: Infinite Warfare هم انتشار خواهند یافت. همچنین سال مالی الکترونیک‌آرتز تقریبا از اول ماه آوریل (جمعه ۱۳ فروردین) آغاز شد که این یعنی احتمالا نیمه سوم سال مالی آن‌ها هم بین ماه‌های اکتبر الی دسامبر (۱۰ مهر الی ۱۱ آذر) خواهد بود.

 

 

Titanfall-2-Release-Date

 

یک جنبه دیگر هم وجود دارد و آن این است که اگر Titanfall 2 بین تاریخ‌هایی که گفته شد منتشر شود، در واقع به دو عنوان بزرگ سبک شوتر اول شخص یعنی Battlefield 1 و Call of Duty: Infinite Warfare بر می‌خورد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.