صحبت های مدیر Ubisoft در مورد دنباله بعدی از سری Assassin's Creed

افشین جمعه 2 مهر 1395 - 16:48
صحبت های مدیر Ubisoft در مورد دنباله بعدی از سری Assassin's Creed

Assassin’s Creed یکی از محبوب‌ترین و بلندترین سری‌های یوبیسافت است. یوبیسافت که روند سالانه عرضه بازی را از پیش گرفته بود، تصمیم گرفت درسال ۲۰۱۶ عنوانی از این سری عرضه نکند تا بتواند گیم‌پلی بازی را متحول کند. حال مدیرعامل یوبیسافت به انقلابی بودن این نسخه اشاره می‌کند.

ایو گلیموت، مدیرعامل شرکت یوبیسافت، به انقلابی بودن جدیدترین نسخه سری Assassin’s Creed اشاره داشت. گلیموت درمورد نسخه جدید این سری که احتمالا Empire نام دارد چنین می‌گوید که قرار است Assassin’s Creed را به سطح جدیدی وارد کند و آن‌ها تمام تلاش‌شان را برای این اتفاق کرده‌اند. او در مصاحبه گیم‌اسپات چنین گفت:

چیزی که ما در توسعه Assassin’s Creed بعدی مشاهده کردیم، این بود که این سری توانایی وارد شدن به مرحله بالاتری را دارد. پس تصمیم گرفتیم هرچه‌قدر زمان نیاز دارد را در اختیارش بگذاریم تا تجربه خارق‌العاده‌ای به بازی‌باز دهد. زمان دادن به این بازی مشکلی ایجاد نکرد چراکه شرکت دارای بازی‌های دیگری نیز بود. پتانسیل فوق‌العاده‌ای در این سری وجود دارد تا بتواند آن را بیش از پیش عالی کند پس ما تصمیم گرفتیم با دادن زمان بیشتر مدل بازی را تغییر و با تجربه‌ای زیبا‌تر بازگردیم.

در ادامه گلیموت به این نکته اشاره کرد که بازی در زمانی عرضه می‌شود، که آماده است. سپس از او پرسیده شد که آیا این زمان سال ۲۰۱۷ است؟ در پاسخ او چنین گفت که تاریخ عرضه Assassin’s Creed جدید مطلقا سال ۲۰۱۷ نبوده و هرزمان که بازی به اوج پتانسیل خود برسد، منتشر می‌شود.

یوبیسافت در سال ۲۰۱۶ عنوان بزرگی از سری Assassin’s Creed ندارد اما فیلمی براساس این بازی قرار است امسال اکران گردد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.