Ubisoft به بهترین هکرها Watch Dogs 2 را هدیه می دهد

افشین دوشنبه 29 شهریور 1395 - 17:17
Ubisoft به بهترین هکرها  Watch Dogs 2 را هدیه می دهد

با وجود این که تاکنون بازی های زیادی از المان های «هک نرم افزار یا برنامه ها» استفاده کرده اند اما هیچکدام همانند Watch Dogs به این مسئله نپرداخته اند. قسمت دوم ساخته فرانسوی ها تا دو ماه دیگر به انتشار رسیده و گزارشات نشان می دهند که یوبیسافت می خواهد ردپای ساخته اش را به دنیای واقعی هم بکشاند.

بر اساس بیانیه به دست رسیده از سوی Major League Hacking، آن ها وارد همکاری با این کمپانی شده اند. پیش از پرداخت به جزییات بد نیست بدانید MLH سازمانی است که مسابقاتی دانش آموزی با محوریت هک برگزار کرده و برندگان کنار داشتن رقابتی هیجان انگیز، جایزه هایی به دست می آورند. اکنون پرسش اینجاست نتیجه همکاری آن ها چیست؟

ادامه این بیانیه آمده شرکت کنندگان باید پروژه ای را بسازند که بتواند حریم خصوصی مردم را به ساده ترین شکل ممکن از بین ببرد و اگر رتبه نخست را به دست بیاورید، تمام اعضای تیم ورژن رایگان واچ داگز 2 را دریافت خواهند کرد. همچنین MHL دست به ساخت یک چالش Capture the Flag [نوعی متفاوت از مسابقات امنیت اطلاعات] زده که از عنوان فرانسوی ها الهام گرفته است.

این آزمون بازیکن ها را به محیطی شبیه سازی شده فرستاده و آن ها باید آسیب پذیری های اینترنتی را بیابند. به اعتقاد MHL، این چالش موجب می شود تا هکرها بهتر بتوانند از اپلیکیشن های خود محافظت کنند. اگر از علاقه مندان به دنیای هک هستید، برای تجربه Capture the Flag کافیست به این لینک بروید. در پایان باید بگوییم واچ داگز 2 پانزدهم نوامبر [25 آبان] برای پلتفرم های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی به انتشار می رسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.