صحبت های مدیران Ubisoft درباره پیش بینی میزان فروش Watch Dogs 2

افشین چهارشنبه 30 تیر 1395 - 07:43
صحبت های مدیران Ubisoft درباره پیش بینی میزان فروش Watch Dogs 2
درطی کنفرانس مالی یوبی‌سافت برای سه‌ماه‌ی اول ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷، مدیر عامل این شرکت، ایو گیلموت، درمورد انتظارات یوبی‌سافت از Watch Dogs 2 و فروش آن صحبت کرده است.

 

بعد از عرضه‌ی نسخه‌ی اول Watch Dogs، یوبی‌سافت نظرسنجی‌ای را منتشر کرد که با توجه به نتیجه‌اش، ۸۵ درصد از کسانی که نسخه‌ی اول را خریداری کرده بودند، همچنین قصد خریداری دنباله‌ی آن را هم داشته‌اند.

گیلموت همچنین اشاره کرد که نمایش و معرفی Watch Dogs 2 با “احساسات بسیار مثبت از سراسر جهان” همراه بود. تریلر معرفی این بازی هم ۳۰ میلیون بار مشاهده شد و بازخورد جامعه، “قوی و مثبت” بود، به‌علاوه‌ی این‌که بازی‌بازان مختلف از گسترش‌یافتن بخش هک‌کردن، و به‌طور کلی، گیم‌‌پلی بازی خوشحال شده بودند و آن را مورد ستایش قرار دادند. حال با توجه به گفته‌های یوبی‌سافت، این شرکت انتظار دارد که Watch Dogs 2 به یکی از پرفروش‌ترین عناوین آن تبدیل شود.

مدیر امور مالی یوبی‌سافت، آلن مارتینز در این کنفرانس مالی اشاره کرد که Watch Dogs 2 به‌عنوان یک بازی AAA، دارای “پتانسیل و توانایی بسیار بالایی” است و یوبی‌سافت قبول دارد که این عنوان به فروشی “بسیار نزدیک” به نسخه‌ی اولش دست خواهد یافت و حتی شاید بهتر از آن هم عمل کند.

نسخه‌ی اول Watch Dogs نزدیک به ۱۰ میلیون نسخه فروش داشت، پس دیدن نتیجه‌ی نسخه‌ی دوم آن بسیار جالب خواهد بود، همان‌طور که یوبی‌سافت گفته این نسخه فروشی بسیار نزدیک به آن، یعنی ۱۰ میلیون و حتی بیشتر خواهد داشت.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.