جزئیات و تصاویر جدیدی از عنوان Vampyr منتشر شد؛ ساخته بعدی استودیو Dontnod چگونه خواهد بود؟

افشین چهارشنبه 5 خرداد 1395 - 00:59
جزئیات و تصاویر جدیدی از عنوان Vampyr منتشر شد؛ ساخته بعدی استودیو Dontnod چگونه خواهد بود؟

روز گذشته کمپانی Focus Home Interactive تعدادی تصویر جدید از عنوان Vampyr، نقش آفرینی جدید خالقین Remember Me و Life is Strange یعنی استدیو Dontnod Entertainment منتشر کرد، در ادامه شاهد این تصاویر باشید. در تصاویر جدید شخصیت اصلی بازی که یک پزشک خون‌آشام است را می بینیم.

بیانیه جدید Focus Home Interactive در رابطه با Vampyr به داستان و جزئیاتی از شخصیت اول این بازی اشاره دارد:

در Vampyr بازیکنان کنترل "دکتر جاناتان رید" (Dr. Jonathan Reid) را در دست خواهند گرفت. او به تازگی به خون‌آشام تبدیل شده و به همین جهت میان قسمی که بعنوان یک پزشک برای حفاطت از جان مردم خورده و شیطان درون و خوی حیوانی و نیاز به کشتن و تغذیه از مردم گیر گرده است. مردم لندن از بیماری همه گیر آنفلوآنزای اسپانیایی رنج می برند و اولین واکنش شما بعنوان یک پزشک نسبت به این موضوع، کمک و درمان آنها است... اما برای شما غیر ممکن است که خشونت باطنی و ذات یک خون‌آشام را فراموش کنید. هر چه که باشد، شما در درجه اول یک شکارچی مرگبار هستید.

بعنوان یک خون‌آشام، شما مجبورید که برای رفع نیاز خود و زنده ماندن مردم را قربانی کنید. تغذیه از مردم پایه و اساس پیشرفت و ارتقا شخصیت شما است، اینکار باعث می شود که قدرت های فراطبیعی و دانش خون‌آشام ها را فراگرفته و از آنها در مبارزات، بقا، پیشرفت و قدرت متقاعد کردن دیگران استفاده کنید. به همین خاطر مشکل شما این نیست که از خود بپرسید "آیا باید انسان ها را بکشم؟" بلکه فراتر از این و در حقیقت این است که "چه کسی را باید بکشم؟". تصمیم شما بدون عواقب نخواهد بود. کشتن یک نفر، تاثیر شدیدی بر اکوسیستم لندن خواهند داشت و پس از هر بار کشتن علاوه بر اینکه وجدانتان را درگیر کرده اید، باید منتظر پیادمد های آن نیز باشید. اگر تصمیم به کشتن و تغذیه از یکی از پزشکان مشهور بیمارستان شهر را بگیرید، به تدریج خواهید دید که شرایط سلامتی بیماران کمتر و کمتر می شود. هر جانی که نجات دهید و هر جانی که بگیرید، پیامدهای مرگباری برای لندن و مردم آن در پی خواهد داشت. زمانی که Vampyr در سال 2017 عرضه شود، بازیکنان از خود خواهند پرسید: تا کجا می توان اینکار را انجام داد.

 

http://gematsu.com/gallery/cache/vampyr/may-24-2016/Vampyr_2016_05-24-16_001.jpg_600.jpg

http://gematsu.com/gallery/cache/vampyr/may-24-2016/Vampyr_2016_05-24-16_002.jpg_600.jpg

http://gematsu.com/gallery/cache/vampyr/may-24-2016/Vampyr_2016_05-24-16_003.jpg_600.jpg

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.