تریلرهای جدید عناوین Prey و Dishonored 2 را تماشا نمایید

افشین یکشنبه 31 مرداد 1395 - 09:30
تریلرهای جدید عناوین Prey و Dishonored 2 را تماشا نمایید
Bethesda که دیروز هم تریلری از Dishonored 2 منتشر کرده بود، حال به نمایش تریلر جدیدی از عنوان Prey پرداخته و در آن هایلایت‌های گیم‌پلی رویداد در QuakeCon 2016 را به‌نمایش می‌گذارد

 

اگر مشتاق هستید تا با گشت و گذار در Prey و مبارزاتش بیشتر آشنا شوید و اطلاعات بیشتری نسبت به قبل دست‌گیرتان شود، این تریلر را از دست ندهید. بتسدا همچنین برای آگاهی و مرور بیشتر، جزئیاتی از این بازی ذکر کرده است:

شما مورگان یو هستید؛ هدف آزمایشات مشکوکی که برای بهبود نژاد انسان‌ها طراحی‌ شده‌اند. شما در سال ۲۰۲۳ و Talos I از خوب بیدار می‌شوید و باید به کشف رازهای اعماق یک ایستگاه فضایی بپردازید، درحالی که توسط نیروی بی‌گانه‌ی مرموزی به‌دام می‌افتید که بر آن‌جا تسلط دارند. شما باید به ابزاری که در این ایستگاه فضایی پیدا می‌کنید، وابسته باشید و اعتماد کنید – همراه با عقل، سلاح‌ها و توانایی‌های که در اثر تغییرات ذهنی‌تان ایجاد می‌شوند – تا با خطرات درحال رشد مبارزه کنید و خوشبختانه، زنده بمانید.

اکنون می‌توانید تریلر جدید Prey که در ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشت منتشر می‌شود را مشاهده کنید.

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

 

 

بتسدا همچنین از عنوان مورد انتظار Dishonored 2 که نسخه‌ی اولش واقعا زیبا و عالی کار شده بود، تریلر جدیدی منتشر کرده که گیم‌پلی‌اش را به‌نمایش می‌گذارد و در ادامه قادر خواهید بود تا آن را تماشا کنید. در تریلر جدید Dishonored 2، شاهد بازی نسبتا تهاجمی هستیم، درحالی که می‌توان از راه مخفی‌کاری هم Dishonored 2 را پیش برد و حتی یک نفر هم به قتل نرساند و بسیار تمیز و یک‌دست ماموریت را به اتمام رساند. Dishonored 2 در ۱۱ نوامبر (۲۰ آبان) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان عرضه خواهد شد که اکنون می‌توانید تریلر جدیدش را مشاهده کنید.

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.