E3 2016 : الکترونیک آرتز از عنوان Fe رونمایی کرد + تریلر

افشین دوشنبه 24 خرداد 1395 - 05:16
E3 2016 : الکترونیک آرتز از عنوان Fe رونمایی کرد + تریلر
در جریان کنفرانس الکترونیک آرتز بود که از عنوان مستقل Fe رونمایی شد؛ اثری که به خاطر طراحی هنری استثنایی و رنگ بندی بنفش خود توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند. براساس گفته الکترونیک آرتز، Fe به عنوان اولین بازی از برنامه EA Originals شناخته می شود.

 

آن ها با این برنامه می خواهند تا به حمایت از استودیوهای مستقل پرداخته و مسئولیت انتشار آثارشان را برعهده بگیرند. نکته جالب اینجاست که الکترونیک آرتز گفته تمامی سود حاصل از بازی به جیب خود استودیو سازنده باز می گردد. طبیعتا این حرکت باعث می شود تا این شرکت میان بازیکن ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده و از انتقاداتی که بهشان وارد می گردد، کاهش یابد.

اگر به خاطر داشته باشید آن ها چند ماه پیش هم عنوان Unravel را به انتشار رساندند که توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند. ادامه این بازی از سوی سازنده تایید شده است. برای اطلاعات بیشتر، Fe که Fyah تلفظ می شود، توسط استودیو سوئدی با نام Zoink در دست ساخت بوده و برخلاف بسیاری از آثار مستقل، دو بعدی نیست.

داستان بازی پیرامون بچه ای است که باید در جنگلی اسرار آمیز راه خود را پیدا کند. با توجه به گفته سازنده، Fe دارای محیطی بسیار بزرگ بوده و به هر بخشش که می خواهید، می توانید بروید. هدف اصلی بازیکن در این عنوان هم جستجو در محیط و آگاهی پیرامون اکوسیستم جهان دور شما هست. هنوز مشخص نیست که بازی در چه تاریخی انتشار می یابد. توصیه می کنیم تریلر این عنوان بسیار زیبا و پلتفرمر را از دست ندهید.

 

 

 

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.