تریلر گیم پلی عنوان Quake Champions را تماشا نمایید

افشین یکشنبه 17 مرداد 1395 - 21:34
تریلر گیم پلی عنوان Quake Champions را تماشا نمایید

شاید کنفرانس E3 2016 کمپانی Bethesda شور و هیجان سال گذشته را نداشت ولی همچنان شاهد سورپرایزهای گوناگونی بودیم. Quake Champions را می توانیم یکی از همین سورپرایزها بنامیم. آخرین قسمت از این فرنچایز انقلابی سال 2007 منتشر شد و بازیکن ها بی صبرانه خواهان تجربه یک شوتر سرعتی دیگر تحت نام کویک بودند. بنابراین طبیعی است خیلی ها از رونمایی Quake Champions هیجان زده شوند.

اکنون اولین تریلر از گیم پلی بازی در جریان رویداد QuakeCon انتشار یافت. همان طور که پیشتر استودیو id Software، سازنده این عنوان، گفته بود Quake Champions عنوانی هیرو محور است. بنابراین بازیکن می تواند بسته به توانایی های خود هر کدام از شخصیت ها که قدرت های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند را انتخاب کند. جدا از این، خشونت و سرعت هم بار دیگر به این فرنچایز بازگشته اند.

تریلری که مشاهده می کنید، تقریبا تمام بخش هایی که گفتیم را پوشش داده است. بد نیست بدانید اید سافتور هفته گذشته از چهار کلاس گوناگون بازی با نام های Ranger ،Visor ،Nyx و Scale Bearer پرده برداشت. نکته جالب اینجاست بعضی از کلاس ها الهام گرفته از شخصیت های عناوین قدیمی کویک هستند. Quake Champions که از 120 فریم پشتیبانی کرده و تنها بخش آنلاین دارد، سال آینده به صورت انحصاری برای پی سی منتشر می شود.

 

 

اید سافتویر اشاره کرده با وجود این که قسمت بعدی کویک برای مسابقات eSport [ورزش های الکترونیکی] طراحی شده اما بازیکن های جدید هم به راحتی می توانند از آن لذت ببرند. شاید جالب باشد بدانید به واسطه حضور بازی های اوورواچ و بتلبورن، شوترهای هیرو محور بیشتر بر سر زبان ها افتاده اند. بنابراین به نظر می رسد استودیو سازنده راه سختی در پیش داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.