تریلر جدیدی از بازی Halo Wars 2 منتشر شد

افشین دوشنبه 14 تیر 1395 - 13:58
تریلر جدیدی از بازی Halo Wars 2 منتشر شد
در جریان رویداد RTX که آخر هفته گذشته برگزار شد، استودیو ۳۴۳ اینداستریز، تریلر جدیدی از بازی Halo Wars 2 که قرار است در سال ۲۰۱۷ منتشر شود، به طرفداران نشان داد. علاوه بر این، اطلاعات تازه‌ای درباره ویژگی‌های جدید فورج مود بازی Halo 5 ارائه شد.

 

در جریان پنل استودیو 343 Industries در رویداد آرتی‌ایکس که در حال استریم شدن از طریق توویچ بود، این استودیو، تریلر جدیدی از بازی هیلو وارز 2 منتشر کرد که کاربری با نام میتیکال‌تویینکی، این تریلر را ضبط و آن را برروی یوتیوب آپلود کرده که می‌توانید آن را تماشا کنید:

علاوه بر این تریلر،‌ در این پنل اطلاعات تازه‌ای از ویژگی جدید حالت فورج نسخه ویندوز 10 بازی Halo 5 ارائه شد. بر اساس این اطلاعات جدید، این بخش از بازی برروی ویندوز 10، به زودی یک مرورگر فایل دریافت خواهد کرد که به شما اجازه خواهد داد به راحتی آیتم‌های مورد نظر خود را در این بخش پیدا کنید. ۳۴۳ اینداستریز اعلام کرد که این مرورگر برای نسخه ایکس‌باکس وان بازی نیز منتشر خواهد شد اما زمان دقیقی برای آن مشخص نکرد.

بخش Forge Mode بازی هیلو، تا به حال، شاهد ساخته‌های بسیار هیجان انگیزی توسط طرفداران بوده است. از کوییدیچ (بازی معروف سری کتاب‌های هری پاتر) با شخصیت‌های هیلو گرفته تا مسابقات پاد سری جنگ ستارگان! به همین دلیل هم دارندگان رایانه‌های شخصی، بی‌صبرانه منتظر عرضه ابزار ساخت Forge بر روی این پلتفرم هستند. ابزاری که برای ساختن موارد مختلف در بخش فورج نیاز است، برروی رایانه‌های شخصی به صورت رایگان برای کاربران قرار گرفته شده است اما بازیکنان ایکس‌باکس وان فقط در صورتی می‌توانند به این ابزار دسترسی داشته باشند که بازی را خریداری کرده باشند.

 

Halo 5

 

 

تریلر:

 

دانلود 360p | دانلود 720p

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.