جزئیات جدیدی از Call Of Duty: Infinite Warfare منتشر شد + ویدیو هایی از گیم پلی بازی

افشین جمعه 1 مرداد 1395 - 14:49
جزئیات جدیدی از Call Of Duty: Infinite Warfare منتشر شد + ویدیو هایی از گیم پلی بازی

Call of Duty: Infinite Warfare همچنان از زمان عرضه خود چندین ماه فاصله دارد اما روز جاری در Comic-Con، اینفینیتی‌وارد به عنوان سازنده بازی، اطلاعات جدیدی را از بازی به اشتراک گذاشت. این استودیو اعلام کرد نقشه محبوب Terminal که اولین‌بار در Modern Warfare 2 حضور داشت، قرار است برای بخش چندنفره COD: Infinite Warfare بازسازی شود و به عنوان بخشی از مزایای پیش‌خرید بازی خواهد بود.

سازندگان اعلام کردند Terminal پوشش تازه‌ای از رنگ‌ها را به خود می‌گیرد تا آن‌ را با دنیای علمی – تخیلی Call of Duty: Infinite Warfare سازگارتر سازند. یک تصویر هم از این نقشه در حساب توئیتر اینفینیتی‌وارد منتشر شد که به شما نشان می‌دهد می‌توانید چه انتظاری از ظاهر جدید آن داشته باشید.

ساختار نقشه ظاهرا مانند نسخه اصلی آن بوده اما زیبایی‌گرایی نقشه نسبت به شرایط قبلی به‌طور متفاوتی پیاده‌سازی شده و به‌نظر می‌رسد Terminal به یک پایگاه فضایی تبدیل شده است. عناصر نقشه کاملا تغییر کرده تا با تم فضایی Infinite Warfare سازگار باشد. به عنوان مثال، هواپیمای مسافربری نقشه اصلی، دیگر در نسخه بازسازی شده آن وجود ندارد و یک شاتل فضایی جایگزین آن شده است.

 

Call of Duty®: Infinite Warfare (Current MP)_20160713042543

 

Terminal برای Modern Warfare 3 هم در دسترس قرار گرفت اما تغییری در شکل و ظاهر آن ایجاد نشده بود.

شما در صورت پیش‌خرید Call of Duty: Infinite Warfare پیش از عرضه رسمی آن در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) می‌توانید به این نقشه دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، اگر شما نسخه ۸۰ دلاری Legacy را خریداری کنید، به Modern Warfare Remastered هم دسترسی خواهید داشت؛ یک بازسازی مستقل از Call of Duty 4 که شامل ۱۰ نقشه بخش‌ چندنفره از نسخه اصلی می‌شود. شما همچنین می‌توانید نسخه Legacy Pro را هم خریداری کنید که شامل  Infinite Warfare ،Modern Warfare Remastered و سیزن‌پس آن می‌شود.

 

علاوه بر این روز جاری در Comic-Con، اینفینیتی‌وارد یک گیم‌پلی طولانی از بازی جدید خود یعنی Call of Duty: Infinite Warfare به نمایش گذاشت که ابزار، لحظاتی که قطعه‌های موسیقی پخش می‌شوند و نبردهای فضایی را نشان می‌دهد. این ویدیو، مقیاس بسیار گسترده‌ای از جنگ‌ها را به نمایش می‌گذارد که استودیوی سازنده برای پیاده‌سازی آن در بازی تلاش می‌کند.

این دومین نمایش از گیم‌پلی بازی است که ما مشاهده می‌کنیم و این ویدیو ابزار بسیار بیشتری را که در طول بازی کردن با آن‌ها برخورد می‌کنید را نشان می‌دهد. یکی از این ابزارها ربات عنکبوتی قابل پیاده‌سازی‌ای است که به دنبال دشمنان می‌رود و زمانی که دشمنان به او نزدیک شوند، آن‌ها را تبخیر می‌کند. همچنین یک سلاح جدید هم در ویدیو دیده می‌شود که می‌توان آن را بین اسحله مدل اتوماتیک و تک‌تیرانداز لیزری قرار دارد.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

این ویدیو همچنین انتقال یکپارچه بین زمین و جنگ‌های فضایی را نشان می‌دهد که اینفینیتی‌وارد برروی آن تاکید دارد. شما قادر خواهید بود به سفینه خود بروید و بدون هیچ صفحه بارگزاری به فضا سفر کنید. به‌نظر می‌رسد جنگ های فضایی، بر محوریت درگیری ناوگان فضاپیماها خواهد بود. در ویدیوی بالای، بازی‌باز پیش از آنکه برروی مهارت‌های بزرگ‌تر تمرکز کند، به سمت چندین کشتی‌ فضایی کوچک‌‌تر رفت. این ویدیو دسته‌‌ای از ابزار سفینه‌های فضایی را هم نشان می‌دهد؛ مانند یک مکانسیم دفاعی که با پرتاب موشک به سمت موشک‌های دیگر، از برخورد آن‌ها با شما جلوگیری می‌کند.

علاوه بر این، اینفینیتی‌وارد یک ویدیوی کوتاه هم منتشر کرد که در آن از UNSA Retribution بیشتر صحبت می‌شود؛ یک سفینه فضایی که نقش پایگاه بازی‌بازان در طول بخش تک‌نفره Call of Duty: Infinite Warfare را دارد. سازندگان در ویدیو توضیح می‌دهند که بازی‌بازان چگونه می‌توانند از آن به عنوان یک هاب یا مرکز استفاده می‌کنند؛ این سفینه، جایی است که شما برای ماموریت‌های اصلی و جانبی آماده می‌شوید. سفینه Retribution بخشی از داستان بازی خواهد بود که روایت خاص خود را دارد.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

 Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و به دلیل قرارداد بین سونی و اکتیویژن، تمام محتوای دانلودی در ابتدا برروی پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار می‌گیرند. شما برای دریافت نسخه بازسازی شده Modern Warfare هم باید یکی از نسخه‌های ویژه Call of Duty: Infinite Warfare را خریداری کنید.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.