تریلر جدیدی از Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد

افشین جمعه 8 مرداد 1395 - 23:58
تریلر جدیدی از Deus Ex: Mankind Divided منتشر شد
سوالات همیشگی سری بازی Deus Ex در رابطه با بشریت، ماشین آلات در زندگی مدرن و تبعیض را فراموش کنید. تریلر جدیدی که برای بازی Deus Ex: Mankind Divided منتشر شده است، سوالی را مطرح می‌کند که از همه این موارد مهمتر است.

 

بر خلاف جو سنگین همیشگی که در ویدئوهای Deus Ex دیده می‌شود، اینبار شرکت اسکوئراینکس سراغ موضوعی شادتر رفته و قصد دارد که سوالی بسیار جالب را از مردم بپرسد: Deus Ex را چطور تلفظ می‌کنید؟ برای یافتن پاسخ این سوال، ناشر نامبرده به خیابان‌های لندن، واقع در کشور زادگاه زبان انگلیسی رفته است تا واکنش مردم را ببیند. در کمال تعجب بجز یک نفر، عده بسیاری نام Deus Ex را کاملا غلط تلفظ می‌کنند.

در ادامه ویدئو، از منشا کلمه Deus Ex صحبت می‌شود که خلاصه شده Deus ex machina، به معنی “خدا از ماشین” است. این لغت از تئاترهای یویانی گرفته شده که در آن قهرمان داستان در معرض مرگ حتمی وجود دارد اما خدایان با زنجیر و یا طناب به سراغش می‌آیند تا او را نجات دهند. این موضوع چه معنی برای Deus Ex: Mankind Divided دارد؟ هدف قهرمان این بازی یعنی آدام جنسن که خود ماشین آلات زیادی در بدن دارد؟ سازمان‌هایی که در پشت پرده عوامل مختلفی را تحت کنترل خود دارند؟ باید صبر کنیم تا ببینیم.

Deus Ex: Mankind Divided در ۲۳ اوت (مصادف با ۲ شهریور) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.