تریلر منتسب به بایرن مونیخ در FIFA 17 را تماشا نمایید

افشین پنجشنبه 14 مرداد 1395 - 15:02
تریلر منتسب به بایرن مونیخ در FIFA 17 را تماشا نمایید
چند روز پیش EA Sports، ویدیو جدیدی از بازی فیفا 17 منتشر کرد که در آن می‌توانیم تیم بایرن مونیخ را در بازی مشاهده کنیم. با زومجی و تماشای تریلر همراه باشید.

 

دیگر زمان خیلی زیادی تا عرضه بازی FIFA 17 باقی نمانده است و کمتر از دو ماه دیگر،‌ طرفداران می‌توانند این بازی جدید محصول بخش ورزشی الکترونیک آرتز را تجربه کنند. به همین مناسبت این کمپانی ویدیوهای مختلفی از بازی را برروی کانال رسمی خود در یوتیوب قرار می‌دهد تا هرچه بیشتر بازیکنان را با فضای بازی که برای اولین بار توسط موتور فراست‌بایت ساخته شده، آشنا سازد.

چندی پیش بود که EA Sports، ویدیویی منتشر کرد و در آن اعلام کرد که با تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا برای ساخت بازی همکاری داشته است و از تمام بازیکنان این تیم، اسکن‌های اختصاصی تهیه کرده است. چند روز پیش نیز کانال رسمی یوتیوب فیفا، ویدیو جدیدی منتشر کرد و در آن اعلام کرد که تیم فوتبال بایرن مونیخ نیز به عنوان یکی از تیم‌هایی که از اعضای آن اسکن اختصاصی تهیه شده، در بازی حضور خواهد داشت. در ادامه شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم

 

 

 

 دانلود 720p | دانلود 1080p

 

بازی فیفا 17، قرار است در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر ۱۳۹۵) در آمریکای شمالی و دو روز بعد یعنی ۲۹ سپتامبر (۸ مهر ۱۳۹۵) در انگلستان و دیگر نقاط دنیا عرضه شود. برای آشنایی بیشتر با جدیدترین نسخه‌ی این بازی می‌توانید مقاله‌ی «تمام چیزهایی که درباره فیفا 17 می دانیم» را بخوانید. چند روز پیش نیز الکترونیک آرتز اقدام به ارسال دعوت‌نامه‌هایی به بازیکنان فیفا 16 کرد و از برخی از آنها، برای شرکت در بتای اختصاصی FIFA 17 که دو هفته دیگر آغاز می‌شود، دعوت به عمل آورد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.