سرگردانی مایکروسافت پیرامون XBox One Scorpio

افشین پنجشنبه 3 تیر 1395 - 15:39
سرگردانی مایکروسافت پیرامون XBox One Scorpio

سرگردانی ردموندی ها پیرامون اکس باکس اسکورپیو کاملا هویداست. دیگر عادت کرده ایم فیل اسپنسر، ریاست بخش اکس باکس، حرفی بزند و مدتی بعد با مصاحبه ای دیگر همان صحبت های خود را نقض کند. اگر به خاطر داشته باشید، چند روز پیش او در گفت و گویی اذعان داشت شرط اصلی خرید اسکورپیو داشتن تلویزیون 4K بوده و نمایشگرهای 1080 نمی توانند مزایای زیادی از مدل قوی تر اکس باکس وان را نشان دهند.

اکنون به نظر می رسد اوضاع دوباره فرق کرده است. یکی از خبرنگاران صنعت گیمینگ در مصاحبه ای با فیل اسپنسر سوال جالبی از او پرسید و گفت: «آیا سازندگان می توانند جای استفاده از رزولوشن 4K در بازی های اسکورپیو، بیایند و عناوین خود را با رزولوشن 1080P و فریم ریت 60 اما به همراه جزییات گرافیکی بسیار بالا بسازند؟.»

اسپسنر هم پاسخ داد با وجود این که در آینده بیشتر پیرامون این قضیه صحبت می شود، ولی هیچ وقت مایکروسافت نگفته که رزولوشن 4K برای بازی اسکورپیو اجباری خواهد بود. درست است، آن ها هیچ وقت به این مسئله اشاره نکردند اما سوال اصلی اینجاست انجام یک بازی با رزولوشن 1080P، فریم ریت 60 و جزییات گرافیکی بسیار بالا چیز کمی است که بازیکن ها نمی توانند مزایای موجود در اکس باکس اسکورپیو را ببینند؟

به نظر می رسد پیشبینی ها کم کم دارند رنگ و بوی حقیقت به خود می گیرند؛ کنسول های جدید صرفا محدود به رزولوشن بالاتر نیستند و مصاحبه های زیادی که از هر گوشه ای می شنویم، برای آن هستند تا جامعه همچنان به استقبال از اکس باکس ابتدایی و مدل اسلیمش که چند روز پیش معرفی شد، ادامه دهد. بد نیست بدانید اکس باکس اسکورپیو که پایان سال بعد به بازار عرضه می شود، قدرتی 4.5 برابری اکس باکس معمولی دارد.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.