Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

درباره ما

 

 

 

معرفی

گروه سافت‌اسپات از اوایل سال 93 کار خود را در زمینه انتشار محتویات دیجیتالی اعم از فیلم های آموزشی، انواع نرم‌ افزار شروع کرد و در این راستا به سرعت جایگاهی ممتاز در میان تمامی فعالان در این عرصه پیدا کرد. علاوه بر این گروه سافت اسپات در پی آن بر آمد تا محتویات بکر و ناب را در زمینه فعالیت خود از سراسر وب گردآوری کرده و به معرفی و نشر آنان بپردازد. لذا در این راه گروه سافت اسپات کمر همت بسته است تا بهترین باشد.

 

 

تفاوت ما در چیست؟

در میان همه وب سایت های فروش و عرضه نرم افزار و فیلم های آموزشی، با نگاهی گذرا به این مسئله پی خواهید برد که گروه نرم افزاری SOFTSPOT نه تنها از لحاظ کیفیت، در جایگاه ممتازی قرار میگیرد، بلکه از لحاظ کمی نیز رتبه ویژه ای را به خود اختصاص می دهد. ضمنا با یک مقایسه اجمالی بین محصولات این فروشگاه و سایر فروشگاه های مجازی و حتی غیر مجازی، متوجه می شوید که از لحاظ قیمت تمام شده برای مشتری نیز، وب سایت سافت اسپات به صورت بلامنازع در رتبه نخست قرار می گیرد. البته این قیمت نازل محصولات دلیل بر عدم کیفیت نیست، بلکه بر عکس! در تمام موارد سعی ما بر آن است که با وسواس و احتیاط کامل محصولات خود را گلچین کرده ، همیشه بروز رسانی کنیم و در اختیار مشتریان قرار دهیم. بدین منظور ما دائما محصولات خود را با آخرین آپدیت های منتشر شده بروز رسانی خواهیم کرد تا محصولی، با کیفیت بالا و بدون کمترین مشکل را در اختیار مشتریان خود قرار بدهیم.

- کیفیت

جامعه هدف محصولات سافت اسپات، طیف گوناگونی از مشتریان و با سلیقه های گوناگون را شامل می شود؛ لذا از لحاظ کیفیت سعی ما بر کیفیت برتر می باشد. ولی در این اثنا برای مشتریانی که محصولاتی خاص را طلب نمایند، سافت اسپات نیز نیاز آنها را به بهترین وجه ممکن براورده خواهد کرد.

- کمیت

سافت اسپات در ارائه محصولات در حیطه فعالیت خود، بزرگترین و جامع ترین می باشد. همیشه سعی بر ارائه بهترین ها داریم. لذا از معرفی و ارائه محصولاتی که از جایگاه نازلی برخوردار هستند در سافت اسپات اجتناب خواهد شد و در این زمینه کمیت را فدای بهترین خواهیم کرد.

- سرعت عمل

کافیست تا در زمینه حوزه عمل سافت اسپات در ارائه اخبار فناوری و سرگرمی، محتویات وب و محصولات فروشگاه سافت اسپات نگاهی مبسوط به محتویات پایگاه سافت اسپات داشته باشید تا سرعت عمل بالای ما در زمینه ارائه محتویات را نظاره گر باشید. همیشه در زمینه ارائه جدیدترین رویدادها و محتویات، در کنار مفید و بکر بودن، سرعت عمل را فاکتور اصلی نظر گرفته و اقدام به ارائه آخرین محتویات برجسته از میان محتویات گوناگون منتشر شده در فضای مجازی خواهیم کرد.

- بروزرسانی

محصولات فروشگاه و محتویات دیگر سافت اسپات بسته به فراخور زمان و نوع به طور دائم به جدیدترین نسخه آن بروزرسانی می شوند و این یکی از ویژگی های مهم وب سایت سافت اسپات می باشد.

- پشتیبانی

 از لحاظ تضمین کیفیت محصولات از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و بعد از خرید از فروشگاه نیز مشتریان خود را تنها نخواهیم گذاشت و تمام سعی و کوشش ما بر آن است که که در تمام 24 ساعت از 7 روز هفته جوابگوی نیاز ها، درخواست ها و یا مشکلات مشتریان و حتی سایر کاربران باشیم.

 

از خداوند متعال در این راه، مسئلت می نماییم.

ارادتمند همه شما

گروه سافت اسپات

 

 

softspot.ir telegram channel

Bayonetta

GTA V

Mass Effect Andromeda

Hitman 2016

Styx Shards of Darkness Box art

Homefront: The Revolution

just-cause-3

Sherlock Holmes The Devil's Daughter

Mad Max

WWE 2K17

Battlefield 1

Resident Evil 7 Biohazard

Watch Dogs 2

Far Cry Primal

Batman: Arkham Knight

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain