قوانین و شرایط استفاده پایگاه سافت اسپات

( آخرین تغییرات: 9 آذر 1397) 

شرایط استفاده از سایت :

 

مطالب مندرج در این صفحه به منزله قوانین موجود در پایگاه سافت‌ اسپات می باشد. ضمنا به فراخور زمان و بدون اطلاع قبلی ممکن است شرایط مندرج در این صفحه تغییر کند. لذا هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا آخرین تغییرات موجود در سافت اسپات را مشاهده نمایید. ورود شما به پایگاه سافت اسپات یعنی تایید شرایط و قوانین موجود در این پایگاه. لذا شما با ورود به سایت، مرور و جستجو در مطالب این وب سایت، قوانین این پایگاه را تایید خواهید کرد. پایگاه سافت اسپات یک وب‌گاه آزاد می باشد و استفاده از مطالب آن برای مقاصد غیر تجاری برای عموم منعی ندارد. شما هنگام ارسال نظر باید قوانین عمومی کشور را رعایت نموده و از هر نوع توهین و بیان کلمات رکیک بپرهیزید. شما اجازه تبلیغ سایت ها و وبلاگ های دیگر را در این پایگاه ندارید. شما مجاز به کپی برداری از مطالب سایت می باشید.

لازم به ذکر است که کلیه فعالیت های این سایت تحت نظارت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد می باشد. همچنین فروشگاه سافت اسپات دارای مجوز رسمی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

 

قوانین فروشگاه :

 

خرید از فروشگاه سافت اسپات فقط به صورت اینترنتی امکان پذیر است و هیچ نوع خدمات حضوری در این فروشگاه ارائه نمی گردد. ضمنا خرید تنها به صورت نقدی و پیش پرداخت امکان پذیر می باشد.

برای خرید از فروشگاه سافت اسپات، با انتخاب محصولات دلخواه بر روی دکمه تایید سفارش در صفحه سبد خرید کلیک کرده و بعد از انتخاب یکی از روش های پرداخت شامل: کارت به کارت، فیش بانکی و یا پرداخت از طریق درگاه آنلاین، نسبت به پرداخت وجه سفارش اقدام نمایید. در فروشگاه سافت اسپات فقط ارسال با پست سفارشی و  پیشتاز فعال می باشد.

دقت نمایید در پرداخت از طریق فیش بانکی یا کارت به کارت حتما کد رهگیری برای فروشگاه ارسال شود که این کار باید با رجوع به صفحه پیگیری سفارش و کلیک بر روی گزینه اعلام پرداخت انجام شود. در روش پرداخت آنلاین نیازی به انجام این مورد نیست.

مدت زمان انصراف از سفارش تنها تا قبل از انجام مرحله (پردازش) می باشد. پس از این مرحله شما اجازه کنسل کردن سفارش را نخواهید داشت. (برای یک سفارش ثبت و تاییدشده در فروشگاه سافت اسپات، 4 مرحله شامل: بررسی، پردازش، آماده ارسال و ارسال شده وجود دارد)

در اینجا ذکر این نکته ضروری است که اگر مشتری تا قبل از مرحله پردازش درخواست کنسل شدن سفارش را بدهد، با کنسل شدن سفارش، کل مبلغ سفارش در روش کارت به کارت سیبای بانک ملی و کل سفارش منهای 500 تومان از وجه سفارش برای سایر کارتهای عضو شبکه شتاب، توسط فروشگاه به حساب مشتری عودت داده می شود و در این مورد به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد. ضمنا با توجه به اینکه درگاه آنلاین نیز یک درصد از تراکنش ها را کسر می کند و در اختیار درگاه قرار می گیرد، در صورتی که مبلغ سفارش بیش از 50 هزار تومان باشد، 1درصد کسری نیز از وجه پرداخت شده کسر خواهد شد و الباقی به مشتری برگشت داه خواهد شد.

زمان ارسال:

زمان آماده سازی سفارش بسته به حجم و ترافیک کاری، 1 الی 3 روز کاری می باشد و زمان تحویل سفارش با توجه به مسافت، بوسیله پست پیشتاز 1 تا 3 روز و بوسیله پست سفارشی 1 تا 5 روز میباشد.

کیفیت:

برای اطلاع کامل از کیفیت محصولات سافت اسپات بر روی این لینک کلیک کنید.

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش:

کلیه محصولات تا یک هفته پس از تحویل به مشتری، تحت گارانتی تعویض فروشگاه قرار دارند. (محصولات معیوب پس از هماهنگی با فروشگاه باید ظرف مدت کمتر از یک هفته با پست سفارشی به آدرسی که متعاقبا به مشتری اعلام خواهد شد ارسال شوند. در صورتی که نقص در محصول تایید شد، محصول نو و یا رفع عیب شده برای شما ارسال می شود و تمام هزینه های ارسال رفت و برگشت برعهده فروشگاه خواهد بود اما در صورتی که محصول فاقد عیب تشخیص داده شد محصول قبلی به شما پس داده می شود و تمام هزینه های ارسال رفت و برگشت آن نیز بر عهده مشتری می باشد.  در ضمن محصولات مرجوعی باید فاقد هرگونه صدمه فیزیکی اعم از خش و آسیب به دیسک و کاور محصول و ... باشند و از این بابت هیچ عذری پذیرفته نیست.

نکته مهم دیگر در مورد تحویل سفارش است، هنگام تحویل پاکت یا جعبه سفارش از سلامت فیزیکی محصول و بسته بندی آن مطمئن شوید و در صورت آسیب دیدگی (پاکت یا جعبه و یا محتویات آن) از دریافت آن توسط مامور پست خودداری کنید. پس از تحویل، هیچ ادعایی در مورد آسیب به محصول پذیرفته نمی باشد. ضمنا حق عدم تحویل به دلایل دیگر نظیر انصراف از سفارش یا عدم حضور در محل را ندارید و  در این موارد کلیه عواقب آن بر عهده مشتری می باشد. در اینجا ذکر این نکته نیز ضروری می باشد که در صورتی که مشتری ادعا نمود که محصول از لحاظ کمیت ناقص است (مثلا تعداد دیسک یا اقلام مورد نظر رعایت نشده است) استناد فروشگاه به وزن درج شده در باجه پستی می باشد و در صورتی که وزن کل مرسوله کمتر از میزان واقعی بود، ادعای مشتری لحاظ خواهد شد و کسری سفارش توسط فروشگاه برطرف خواهد شد، در غیر اینصورت ادعای مشتری نادیده گرفته خواهد شد و در این مورد حق اعتراض برای مشتری وجود ندارد

مشکلاتی از قبیل ویروسی بودن سیستم، نداشتن حداقل تجهیزات لازم و یا عدم دانش کافی برای نصب و استفاده از یک نرم افزار یا بازی، ارتباطی با فروشگاه ندارد و عدم توانایی در نصب و اجرا در موارد مذکور، از حیطه وظایف فروشگاه سافت‌اسپات خارج است اما حتی المقدور راهنمایی های لازم در این موارد به مشتریان داده خواهد شد.

درخواست محصول ناموجود:

اگر نرم افزار، بازی و یا فیلمی مد نظر دارید که در فروشگاه ما موجود نمی باشد، می توانید آن را درخواست داده تا برای شما به صورت اختصاصی آماده و ارسال شود ( البته این قابلیت تنها برای فیلم ها و بازی هایی امکان پذیر است که اولا حاوی صحنه های غیر اخلاقی و ضد موازین جمهوری اسلامی ایران نباشد، ثانیا امکان تهیه آنها برای برای ما مقدور باشد.

قیمت گذاری محصولات:

با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه خواهید شد که محصولات ما علیرقم کیفیت مطلوب، از قیمت بسیار پایین تری نسبت به فروشگاههای مجازی و حتی حقیقی دیگر برخوردارند. به طوری که با یک محاسبه سرانگشتی متوجه خواهید شد، که کمترین سود ممکنه از قبال فروش کالاها عاید فروشگاه ما خواهد شد. پس ما بیش ترین تخفیف ممکنه را برای محصولات خود در نظر گرفته ایم و این یک شعار نیست! البته در مقاطع مختلف سال، فروشگاه سافت اسپات هدایای رایگان و تسهیلاتی را با اطلاع رسانی قبلی، به مشتریان خود اعطا خواهد کرد.

 

 

در صورت داشتن هر نوع سوال، انتقاد و یا پیشنهاد، از یکی از راه های مذکور در صفحه تماس با ما استفاده نمایید.

 

 

بازخوردها