درباره ما

About us

 

معرفی

فروشگاه سافت‌اسپات از ماه مرداد 1393 کار خود را در زمینه انتشار محتویات دیجیتالی شروع کرد و در این راستا به سرعت جایگاهی ممتاز در میان تمامی فعالان در این عرصه پیدا کرد. علاوه بر این فروشگاه سافت اسپات در پی آن بر آمد تا علاوه بر عرضه محتوای دیجیتالی، کالاهای دیگری نظیر پوشاک و لوازم را نیز به غرفه های فروشگاه خود اضافه نماید و در این راه گروه سافت اسپات کمر همت بسته است تا بهترین باشد.

 

تفاوت ما در چیست؟

در میان همه وب سایت های فروش و عرضه نرم افزار و فیلم های آموزشی، با نگاهی گذرا به این مسئله پی خواهید برد که فروشگاه سافت اسپات نه تنها از لحاظ کیفیت، در جایگاه ممتازی قرار میگیرد، بلکه از لحاظ کمی نیز رتبه ویژه ای را به خود اختصاص می دهد. ضمنا با یک مقایسه اجمالی بین محصولات این فروشگاه و سایر فروشگاه های مجازی و حتی غیر مجازی، متوجه می شوید که از لحاظ قیمت تمام شده برای مشتری نیز، وب سایت سافت اسپات به صورت بلامنازع در رتبه نخست قرار می گیرد. البته این قیمت نازل محصولات دلیل بر عدم کیفیت نیست، بلکه بر عکس! در تمام موارد سعی ما بر آن است که با وسواس و احتیاط کامل محصولات خود را گلچین کرده ، همیشه بروز رسانی کنیم و در اختیار مشتریان قرار دهیم. بدین منظور ما دائما محصولات خود را با آخرین آپدیت های منتشر شده بروز رسانی خواهیم کرد تا محصولی، با کیفیت بالا و بدون کمترین مشکل را در اختیار مشتریان خود قرار بدهیم.

- کیفیت

جامعه هدف محصولات سافت اسپات، طیف گوناگونی از مشتریان و با سلیقه های گوناگون را شامل می شود؛ لذا از لحاظ کیفیت سعی ما بر کیفیت برتر می باشد. ولی در این اثنا برای مشتریانی که محصولاتی خاص را طلب نمایند، سافت اسپات نیز نیاز آنها را به بهترین وجه ممکن براورده خواهد کرد.

- کمیت

سافت اسپات در ارائه محصولات در حیطه فعالیت خود، بزرگترین و جامع ترین می باشد. همیشه سعی بر ارائه بهترین ها داریم. لذا از معرفی و ارائه محصولاتی که از جایگاه نازلی برخوردار هستند در سافت اسپات اجتناب خواهد شد و در این زمینه کمیت را فدای بهترین خواهیم کرد.

- سرعت عمل

کافیست تا در زمینه حوزه عمل سافت اسپات نگاهی مبسوط به محتویات پایگاه سافت اسپات داشته باشید تا سرعت عمل بالای ما در زمینه ارائه محصولات جدید را نظاره گر باشید. همیشه در زمینه ارائه جدیدترین محصولات، در کنار مفید و بکر بودن، سرعت عمل را فاکتور اصلی نظر گرفته و اقدام به عرضه محصولاتی با کیفیت و درخور شان و منزلت مصرف کننده ایرانی بوده ایم.

- بروزرسانی

محصولات فروشگاه و محتویات دیگر سافت اسپات بسته به فراخور زمان و نوع به طور دائم به جدیدترین نسخه آن بروزرسانی می شوند و این یکی از ویژگی های مهم وب سایت سافت اسپات می باشد.

- پشتیبانی

 از لحاظ تضمین کیفیت محصولات از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و بعد از خرید از فروشگاه نیز مشتریان خود را تنها نخواهیم گذاشت و تمام سعی و کوشش ما بر آن است که که در تمام 24 ساعت از 7 روز هفته جوابگوی نیاز ها، درخواست ها و یا مشکلات مشتریان گرامی باشیم.

 

از خداوند متعال در این راه، مسئلت می نماییم. ارادتمند همه شما؛ مدیریت فروشگاه سافت اسپات

 

بازخوردها