Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

راهنمای سایز و جنس پوشاک فروشگاه سافت اسپات

 

تی شرت های سفید موجود در فروشگاه سافت اسپات از جنس پارچه اسپان می باشد که لایه داخل آن از پنبه می باشد و لایه بیرونی آن از الیاف پولیستر که چاپ با کیفیتی را به همراه دارد. این تیشرت ها قابلیت شستشو را دارا می باشند و چاپ آن نیز ضد آب می باشد. مشتریان گرامی در حال حاضر سایز های موجود در غرفه پوشاک سافت اسپات به شرح زیر می باشد:

 

تیشرت سفید مردانه
سایز ارتفاع عرض موجودی
S 56 41 ناموجود
M 62 43 موجود
L 67 50 موجود
XL 70 53 موجود
2XL 73 56 ناموجود

تیشرت های ملانژ موجود در فروشگاه سافت اسپات از جنس پارچه اسپان می باشد که چاپ با کیفیتی را به همراه دارد. مشتریان می توانند اکثر طرح هایی که برای تیشرت های سفید موجود است را به صورت سفارشی بر روی این تیشتر ها درخواست نمایند. البته شماری از طرح ها (به دلیل رنگ بسیار روشن) امکان چاپ بر روی تیشرت های ملانژ را دارا نمی باشند.

تیشرت ملانژ مردانه
سایز ارتفاع عرض موجودی
S 56 41 ناموجود
M 62 43 موجود
L 67 50 موجود
XL 70 53 ناموجود
2XL 73 56 ناموجود


در حال حاضر تیشرت های رنگی موجود در فروشگاه سافت اسپات تنها محدود به رنگ سبز می باشد. در آینده تنوع رنگ ها افزایش خواهد یافت. مشتریان می توانند اکثر طرح هایی که برای تیشرت های سفید موجود است را به صورت سفارشی بر روی این تیشرت ها درخواست نمایند. البته شماری از طرح ها (به دلیل رنگ بسیار روشن) امکان چاپ بر روی تیشرت های سبز را دارا نمی باشند. ضمنا همانند تیشرت های سفید، تی شرت های رنگی موجود در فروشگاه سافت اسپات نیز از جنس پارچه اسپان می باشد که لایه داخل آن از پنبه می باشد و لایه بیرونی آن از الیاف پولیستر است که چاپ با کیفیتی را به همراه دارد.

تیشرت سبز مردانه
سایز ارتفاع عرض موجودی
S 56 41 ناموجود
M 62 43 موجود

 

در حال حاضر ماوس پد های فروشگاه سافت اسپات از نوع 3 لایه می باشند. یک لایه پارچه پلی استر به عنوان رویه، لایه چرمی در وسط و لایه فوم زیرین. این ماوس پدها دارای چاپ با کیفیتی بوده که ضد آب نیز می باشد. البته دقت نمایید که با توجه به ماهیت نوع ماوس پد ها و اینکه لایه ها با چسب به یکدیگر متصل شده اند، طبیعتا امکان شستشو سلب خواهد شد. این ماوس پد ها از دوام خوبی برخوردار بود و ماوس نیز حرکت روانی روی آنها خواهد داشت.

 

ماوس پد
نوع ضخامت طول عرض موجودی
مستطیل شکل 3 (میلیمتر) 24 19 موجود

  

نظرات