راهنمای سایز و جنس پوشاک و لوازم فروشگاه سافت اسپات

costum_tshirt_order_image

 

مشتریان گرامی در این صفحه می توانید از سایز پوشاک و لوازم و همچنین از جنس و موجودی آنها مطلع شوید. (در مورد پوشاک دقت نمایید که ممکن است 1 تا 2 سانتیمتر اختلاف میان اندازه واقعی پوشاک و میزان درج شده در این جدول را شاهد باشید.). ضمنا معیار محاسبه عرض و ارتفاع پوشاک را در تصویر نمونه ذیل می توانید مشاهده کنید.

 

 

 

 

پوشاک

تی شرت های سفید موجود در فروشگاه سافت اسپات از جنس پارچه اسپان می باشد که لایه داخل آن از پنبه می باشد که ضد تعریق می باشد و لایه بیرونی آن از الیاف پولیستر است که چاپ با کیفیتی را به همراه دارد. این تیشرت ها قابلیت شستشو را دارا می باشند و چاپ آن نیز کاملا ضد آب می باشد. مشتریان گرامی در حال حاضر سایز های موجود در غرفه پوشاک سافت اسپات به شرح زیر می باشد:

تیشرت سفید مردانه آستین کوتاه
 
سایز ارتفاع عرض موجودی  
M 62 43 موجود  
L 67 50 موجود  
XL 70 53 موجود  
2XL 73 57  موجود  
تیشرت سفید مردانه آستین بلند
سایز ارتفاع عرض موجودی
M 62 43 ناموجود
L 67 50 ناموجود
XL 70 53 ناموجود
2XL 73 57 ناموجود
تیشرت سفید زنانه
سایز ارتفاع عرض موجودی
S - - ناموجود
M 57 38 موجود
L 60 42 موجود
XL 64 46 موجود
تاپ بندی زنانه
سایز ارتفاع عرض موجودی
S - - ناموجود
M 46 40 موجود
L 50 42 موجود
XL 55 45 موجود

 

تیشرت های ملانژ موجود در فروشگاه سافت اسپات از جنس پارچه اسپان می باشد که چاپ با کیفیتی را به همراه دارد. مشتریان می توانند تعدادی از طرح هایی که برای تیشرت های سفید موجود است را به صورت سفارشی بر روی این تیشرت ها درخواست نمایند. بدیهی است که شماری از طرح ها (به دلیل رنگ بسیار روشن) امکان چاپ بر روی تیشرت های ملانژ را دارا نمی باشند.

تیشرت ملانژ مردانه
سایز ارتفاع عرض موجودی
M 63 46 ناموجود
L 67 50 ناموجود
XL 70 53 ناموجود

 

تی شرت های سفید یقه دار و بدون دکمه (پولوشرت) موجود در فروشگاه سافت اسپات از جنس پارچه جودون و پلی استر می باشد که بهترین نوع پارچه تیشرت به حساب می آید و طبیعتا از قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع پارچه های تیشرت برخوردار می باشد و بعلاوه چاپ با کیفیتی را به همراه دارد. این تیشرت ها قابلیت شستشو را دارا می باشند و چاپ آن نیز ضد آب می باشد. مشتریان گرامی در حال حاضر سایز های موجود در غرفه پوشاک سافت اسپات به شرح زیر می باشد: 

پولوشرت آستین کوتاه جودون
سایز ارتفاع عرض موجودی
M 63 46 ناموجود
L 67 50 ناموجود
XL 70 53 ناموجود


در حال حاضر تیشرت های رنگی موجود در فروشگاه سافت اسپات تنها محدود به رنگ سبز می باشد. در آینده تنوع رنگ ها افزایش خواهد یافت. مشتریان می توانند اکثر طرح هایی که برای تیشرت های سفید موجود است را به صورت سفارشی بر روی این تیشرت ها درخواست نمایند. البته شماری از طرح ها (به دلیل رنگ بسیار روشن) امکان چاپ بر روی تیشرت های سبز را دارا نمی باشند. ضمنا همانند تیشرت های سفید، تی شرت های رنگی موجود در فروشگاه سافت اسپات نیز از جنس پارچه اسپان می باشد که لایه داخل آن از پنبه می باشد و لایه بیرونی آن از الیاف پولیستر است که چاپ با کیفیتی را به همراه دارد.

تیشرت سبز مردانه
سایز ارتفاع عرض موجودی
M 63 46 ناموجود
L 67 50 ناموجود

 

 


 

لوازم

در حال حاضر ماوس پد های مستطیلی فروشگاه سافت اسپات از نوع 3 لایه می باشند. یک لایه پارچه پلی استر به عنوان رویه، لایه چرمی در وسط و لایه فوم زیرین. این ماوس پدها دارای چاپ با کیفیتی بوده که ضد آب نیز می باشد. البته دقت نمایید که با توجه به ماهیت نوع ماوس پد ها و اینکه لایه ها با چسب به یکدیگر متصل شده اند، طبیعتا امکان شستشو سلب خواهد شد. این ماوس پد ها از دوام خوبی برخوردار بود و ماوس نیز حرکت روانی روی آنها خواهد داشت.

ماوس پد
نوع ضخامت طول عرض موجودی
مستطیلی سایز متوسط 3 (میلیمتر) 24 19 ناموجود
مستطیلی سایز A3 2 (میلیمتر) 37 24 ناموجود
دایره ای 2.5 (میلیمتر) قطر 20 ناموجود

پازل چوبی جدا شونده ساخته شده از ام دی اف با روکش ملامینه می باشند. این پازل ها با بهترین مواد کوتینگ شده تا نتیجه آن بهترین و ماندگارترین کیفیت را به همراه داشته باشد. ضمنا این پازل ها با دقت و ظرافت برش لیزری داده شده اند و از بهترین جوهر موجود در بازار برای چاپ طرح روی آن استفاده شده است. همچنین پازل های مغناطیسی یا آهن ربایی نیز همانند پازل های چوبی با بهترین مواد تولید شده اند تا موجبات رضایت مشتری را به همراه داشته باشد.

پازل
نوع ضخامت طول عرض موجودی
ام دی اف سایز A4 8 (میلیمتر) - - ناموجود
ام دی اف سایز A3 8 (میلیمتر) - - موجود
مغناطیسی 77 تکه سایز A4 2.5 (میلیمتر) - - موجود

قاب های عکس موجود در فروشگاه سافت اسپات از نوع MDF می باشد که روی آن روکش ملامینه جهت چاپ می باشد و با بهترین مواد کوتینگ شده و به صورت لیزری برش داده شده است. بهترین جوهر موجود در بازار نیز برای چاپ روی آن استفاده شده است. در پشت این قاب ها هم به صورت افقی و هم عمومی حفره ای برای استند در نظر گرفته است. همچنین میتوانید جداگانه آنها را در فریم و قاب جداگانه هم قرار دهیدتا به عنوان یک قاب عکس یادگاری و با ظاهری شیک به دیگران هدیه نیز بدهید.

قاب و تخته شاسی MDF
نوع ضخامت طول عرض موجودی
ام دی اف سایز A4 8 (میلیمتر) 28 20 ناموجود
ام دی اف سایز A3 8 (میلیمتر) 38 28 موجود
بازخوردها