خرید دیتا بر روی هارد اکسترنال و فلش دیسک

 

 سفارش دیتای نرم افزار و بازی روی هارد اکسترنال و فلش دیسک


با توجه به افزایش حجم دیتای شماری از محصولات و همچنین افزایش قیمت فزاینده دیسک خام و با نظر به اینکه برخی از مشتریان با توجه به دلایل ذکر شده و یا عدم تمایل به نگهداری آرشیو دیتا روی دیسک ترجیح می دهند دیتای محصول را روی هارد دیسک ذخیره سازی نمایند، لذا فروشگاه سافت اسپات برای جلب رضایت این عده از مشتریان، شرایطی را برای سفارش محصولات بر روی هارد دیسک فراهم آورده است تا مشتریان گرامی بتوانند محصولاتی که حاوی دیتا می باشد را بر روی هارد دیسک اکسترنال سفارش دهند
 

لطفا قبل از مطرح کردن هر نوع سوال یا سفارش بندهای زیر را مطالعه نمایید. در صورت بروز مشکل بعد از سفارش و در صورتی که شامل عدم رعایت بندهای ذیل باشد، هیچ مسئولیتی بر عهده فروشگاه نخواهد بود.


ضوابط سفارش دیتای نرم افزار و بازی بر روی هارد دیسک :

1. در حال حاضر سفارش دیتا فقط برای تعداد دیسک 20 یا ( 80 گیگابایت ) و بالاتر فراهم می باشد. لطفا برای حجم های پایین تر درخواست ندهید.
2. تعرفه کپی دیتا بر مبنای تعداد دیسک محصولات خواهد بود (که در بخش مشخصات فنی هر محصول در صفحه آن محصول مشخص شده است) و در حال حاضر به ازای هر دیسک این تعرفه مبلغ 3500 تومان می باشد
3. امکان ذخیره سازی فقط و فقط بر روی هارد دیسک‌های اکسترنال 2.5 اینچی معمولی یا اکسترنال SSD و یا فلش مموری امکان پذیر است. از درخواست برای هارددیسک‌های با هد 3.5 اینچی اینترنال یا اکسترنال (دسکتاپ) یا حافظه های اینترنال SSD و M.2 خودداری نمایید.
4. در صورتی که هنگام ارسال هارددیسک یا حافظه فلش به فروشگاه عیبی در این قطعه مشاهده شود به مشتری اطلاع داده خواهد شد و مسئولیت آن به صورت تمام و کمال بر عهده مشتری خواهد بود و فروشگاه هیچ ضمانت و ادعایی را در این مورد قبول نمی کند. لذا حتما قبل از ارسال حافظه از این مورد اطمینان حاصل کنید و حتی المقدور از حافظه های دارای گارانتی یا بیمه حوادث در این مورد استفاده نمایید.
5. از ارسال هارد دیسک های حاوی اطلاعات حودداری نمایید. در هنگام تحویل حافظه به فروشگاه، حافظه باید کاملا پاک باشد و ضمنا عاری از هر گونه بد افزار و ویروس. دقت کنید که قبل از کپی دیتا بر روی حافظه، حافظه توسط فروشگاه Quick Format خواهد شد. لذا مسئولیت از دست دادن اطلاعات قبلی مشتری بر عهده وی خواهد بود.
6. هیچ گونه ملاقات و تحویل حضوری در فروشگاه برای هیچ نقطه از ایران وجود نخواهد داشت. حافظه باید توسط پست یا تیپاکس به فروشگاه تحویل داده شود.
7. هزینه ارسال در هر دو مورد رفت و برگشت بر عهده مشتری می باشد.
8. ارسال توسط فروشگاه از طریق پست پیشتاز امکان پذیر می باشد.
9. لطفا قبل از ارسال در نحوه بسته بندی مطلوب دقت نمایید و به خصوص در مورد هارد دیسک، از چند لایه نایلون ضربه گیر برای حفاظت آن استفاده نمایید و حافظه را درون کارتنی با سایز مناسب فیکس نمایید.
10. برای سفارش باید به صورت مکتوب از یکی از راه‌های ارتباطی نوشتاری (تلگرام، واتساپ یا ایمیل) درخواست دهید و به درخواست های تلفنی و پیامکی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
11. امکان سفارش نرم افزار، بازی و فیلم هایی که در فروشگاه موجود نیستند به شرط دارا بودن ضوابط موجود در صفحه راهنما و شرایط استفاده فروشگاه امکان پذیر می باشد.
12. پس از قطعی شدن آیتم های سفارش و مشخص شدن هزینه نهایی، لینک پرداخت آنلاین یا اطلاعات واریز کارت به کارت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
13. مدت زمان آماده سازی سفارش بسته به حجم ترافیک کاری بین 1 تا 2 روز و مدت زمان تحویل سفارش بسته به مسافت بین 2 تا 5 روز کاری خواهد بود.
14. پس از آماده سازی سفارش، از محتویات دیتای کپی شده بر روی حافظه و همچنین مشخصات حجم دیتای موجود بر روی حافظه اسکرین شات گرفته خواهد شد و برای مشتری ارسال خواهد شد. لذا ادعاهایی مبنی بر کسری آیتم های سفارش به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد بود.
 

 

در صورت تمایل از فرم زیر برای بیان مشکلات، انتقادات، پیشنهادات استفاده نمایید.

بازخوردها
  ارسال نظر
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.